Obiekty edukacyjne

We współpracy z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej , Urzędem Miasta w Tarnobrzegu oraz koordynatorem programu, nadleśnictwo w kompleksie leśnym Zwierzyniec w 2002 roku oddało do użytku Edukacyjną Ścieżkę „Zielony Szlak”.

Oferta edukacyjna

Nadleśnictwo Nowa Dęba zaprasza wszystkich zainteresowanych szeroko pojętą edukacją leśną do współpracy. Zapewniamy z naszej strony wszechstronną pomoc merytoryczną i praktyczną.

Polecane artykuły Polecane artykuły

Powrót

Świąteczna pomoc dla DPS w Tarnobrzegu

Świąteczna pomoc dla DPS w Tarnobrzegu

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia pracownicy Nadleśnictwa Nowa Dęba zorganizowali zbiórkę pieniędzy, aby pomoc osobom potrzebującym. W tym roku pomoc trafiła do Domu Pomocy Społecznej dla Osób Dorosłych Niepełnosprawnych Intelektualnie oraz Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych Intelektualnie w Tarnobrzegu – Mokrzyszowie.

Dnia 9 listopada 2021 roku, Nadleśniczy Nadleśnictwa Nowa Dęba Pan Kazimierz Kopeć wraz z Główną Księgową Panią Renatą Babiarz, złożyli za pośrednictwem Dyrektor DPS w Tarnobrzegu wszystkim podopiecznym Życzenia Świąteczne oraz przekazali zebrane środki.

Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Intelektualnie jest placówką, która zapewnia całodobową opiekę oraz zaspokajają niezbędne potrzeby bytowe, zdrowotne, edukacyjne, społeczne i religijne. Aktualnie w DPS przebywa 67 chłopców i mężczyzn w wieku od 10 do 73 lat z różnym stopniem niepełnosprawności intelektualnej i fizycznej.